Psycholog Olsztyn

Olga Jaszak

+ 48 507 058 685

O mnie

Psycholog Olsztyn - Olga Jaszak
Jestem psychologiem, pedagogiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (www.europsyche.org).

Studiowałam na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie (psychologia kliniczna, pedagogika w zakresie oligofrenopedagogiki i tyflopedagogiki).

Ukończyłam Studium Psychoterapii i Studium Terapii Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (ośrodek rekomendowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).

Szkoliłam się również w podejściu ISTDP (Intensive Short Term Dynamic Psychotherapy – Intensywna Krótkoterminowa Psychoterapia Psychodynamiczna) oraz w zakresie metody terapii par Johna Gottmana.

Obecnie jestem współzałożycielką Olsztyńskiego Centrum Psychoterapii "Kontakt" (www.kontakt-olsztyn.pl).

Moja praca jest superwizowana przez czołowych polskich psychoterapeutów - licencjonowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Laboratorium Psychoedukacji (Zofia Milska-Wrzosińska, Rafał Bornus).

« wróć