Psycholog Olsztyn

Olga Jaszak

+ 48 507 058 685

Menu

Warsztaty

Warsztaty trwają kilka lub kilkanaście godzin, zazwyczaj w trakcie jednego weekendu. Mają na celu poszerzenie swojej wiedzy na dany temat, dają możliwość samoobserwacji oraz zdobywanie i doskonalenie konkretnych umiejętności.Warsztat dla par
"Zasady udanego związku"


Zgłasza się do mnie wiele par, które poszukują sposobów radzenia sobie z problemami i kryzysami. Powstał więc warsztat przeznaczony dla par, które chciałyby nauczyć się jak budować dobre relacje w związku i jak zapewnić jego trwałość. Zapraszam więc osoby, które odczuwają trudności we wzajemnych relacjach lub chciałyby zapobiegać powstawaniu niebezpiecznych kryzysów. Warsztat nie jest dla par będących aktualnie w ostrym konflikcie i zastanawiających się poważnie nad rozstaniem, ale dla tych, którzy pragną zobaczyć destrukcyjne wzorce komunikacji i zamienić je na nowe, dojrzalsze i satysfakcjonujące dla obydwu partnerów.
          W pierwszej części warsztatu zajmiemy się predykatorami rozwodów czyli identyfikacją czynników, które mają szczególnie silny wpływ na rozpad związków. Następnie zajmiemy się antidotum czyli poznamy sposoby radzenia sobie z tymi czynnikami, odpowiemy na pytanie jak unikać tych destrukcyjnych sił.
        Druga część poświęcona będzie zasadom udanego związku czyli jak rozpoznawać i wprowadzać w życie to, co wpływa pozytywnie na budowanie satysfakcjonującej i trwałej relacji. Nauczymy się również radzić z typowymi problemami pojawiającymi się w związkach oraz zobaczymy co dzieje się i jak postępować w przypadku nierozwiązywalnych konfliktów.
       Warsztat nie jest psychoterapią więc nie wymaga dzielenia się osobistymi problemami, ale ma charakter wykładowo – warsztatowy, więc nastawiony jest na poszerzenie wiedzy, a przede wszystkim na praktykę i ćwiczenie.

Koszt udziału: 250 zł/osoba

Ilość godzin: 6
Termin: 25-26 styczeń 2013 r.         
             Piątek, godz.: 18.00-20.00,
 
             Sobota, godz.: 10.00-14.00


« wróć